Chci začít s online coachingem,

popřípadě zapsat na čekací listinu:Jak vytěžit z online coachingu maximum?

Účastí v online coachingu na vás dopadá více zodpovědnosti, než při běžném tréninku.

Zatímco při osobní účasti vás zkontroluji a okamžitě dám zpětnou vazbu, při online coachingu je třeba veškeré cviky zodpovědně natočit (nejlépe z více úhlů), nahrát do aplikace a následnou zpětnou vazbu si vzít k srdci.

Jak můžete z online coachingu vyždímat vše?

  1. Zodpovědně dodržuj veškeré tréninky tak, jak jsou naplánované. Pokud víš, že naplánované tréninky neodjedeš, napiš dopředu a společně vymyslíme nejlepší řešení.
  2. Veškeré tréninky a cviky, které jsi odjela, odškrtni jako splněné. Pokud tak neučiníš, budeš mi svítit v aplikaci v červených barvách s upozorněním na nezodpovědné plnění plánu (a to přeci nechceš).
  3. Při trénincích využívej natočená videa nejen pro mě, ale zkontroluj je i sama. Některé věci zvládneš očima zhodnotit už po první sérii (můžeš porovnat s instruktážními videi cviků, které jsou ke všem zadaným tréninkům natočena).
  4. Natočená videa před vložením ořízni pouze na nastavení pod osu (setup do cviku) a daná opakování. Nepotřebuji koukat, jak jdeš ke kleci na dřepy, nebo jak si jdeš vypnout telefon. Každá vteřina je drahá. :)
  5. Pokud možno, využívej ve fitku zrcadel. Nejsou tam jen tak pro zábavu nebo proto, aby ses tam vyfotila na instáč, ale právě na výše zmíněnou sebereflexi. Pokud ti do zpětné vazby napíšu, abys při dřepu držela kolena ve směru špiček, je lepší kontrolovat se v zrcadle, než si koukat pod nohy, Navíc zvládneš upravit cvik dříve, než zase příští týden na dalším tréninku.
  6. Ptej se. Pokud si nejsi něčím jistá, zeptej se. Můžeme si domluvit i online konzultaci, kde se mě na vše zeptáš.
  7. Poslední pravidlo je pro nás obě. Pokud ti něco nebude sedět (rozvržení tréninků, skladba cviků nebo můj přístup), řekni mi to narovinu. Není nic lepšího, než okamžitá zpětná vazba. Stejně tak to budu dělat já - při hodnocení cviků i tvého přístupu k tréninku. Ráda bych, abys jakékoliv připomínky nebrala osobně, ale jako podnět k dalšímu zlepšování (proto máš vlastně trenérku, že?). :)