Proč je silový tréninkový program Trénuj podle cyklu třeba právě pro tebe?

VE ZKRATCE

Délka: 4 menstruační cykly (cca 4 měsíce)

Zaměření:

 • technika
 • hypertrofie
 • síla
 • peaking

Co je součástí:

 • pdf ebook (vzdělání a základní pokyny, obecná podoba programu)
 • excel tabulka (výpočty tvých vlastních tréninkových intenzit)
 • video k provedení každého cviku
 • online podpora v tréninku, kontrola techniky cviků, konzultace (uzavřená skupina na Facebooku)
 • aktivační cvičení + hlavní část tréninku (intenzity, opakování, série, odpočinek)

Co budeš potřebovat:

 • jednoruční činky,
 • olympijská osa,
 • kotouče,
 • stojany na dřep a bench press,
 • lavička, nakloněná lavička,
 • kladky,
 • zkrátka vybavení, které najdeš v každé posilovně!

PROLISTUJ SI FOTKY

...nebo rovnou stáhni ukázku zdarma :)

Taky jsi jedna z těch, které chtějí všechno dělat na 100 % pořádně? Jsem v tom s tebou! Za sebe můžu říct, že není horšího pocitu, než když přijdeš do fitka, chceš odjet trénink, jenže najednou nevíš, co bys cvičila. Není čas přemýšlet, protože musíš být za 2 hodiny zase zpátky ve škole nebo v práci. Odjedeš třeba dřepy a něco k tomu, ale než si to vše promyslíš a než se uvolní osy, polovina času je pryč.

Pak se jednoduše stane, že tvé tréninky se nějak často opakují, protože si vžiješ jeden vzorec, u kterého přinejlepším alespoň měníš zátěž. Občas ani to ne. Třetina roku uteče jako voda a ty jsi pořád na stejném místě - pořád cvičíš to samé a nikam se neposouváš.

Cvičení je krásný návyk, ale jak by ses cítila, kdybys místo fitka chodila na placené kurzy a po jejich absolvování zjistila, že vlastně nic nového nedovedeš?

Jestli se v tom vidíš, myslím, že je program Trénuj podle cyklu právě pro tebe! 

Díky programu máš na další 4 měsíce jistotu, že prostě přijdeš, odtrénuješ a jdeš domů. Jak by řekl Horst Fuchs, TO ALE STÁLE NENÍ VŠECHNO! 

Představ si, že rozumíš fázím svého menstruačního cyklu. Ano, budeme se o něm bavit na rovinu, protože nejenom to, že máš 4 fáze, ale i to, že cervikální hlen a změny teploty jsou naprosto normální věc (a špatně je pouze to, že bys ani jedno z toho nezaznamenala) patří do života zdravé ženy. A sportovkyně by měly být zdravé.

Nejenom, že díky silovému tréninkovému programu odcvičíš (jasně, to od něj všechny asi čekáme), ale naučíš se ZNÁT FÁZE SVÉHO MENSTRUAČNÍHO CYKLU tak, abys byla schopna podle toho uzpůsobit svůj trénink.

Zjistíš, jaká zranění nebo nepohodlí tě mohou potkat, pokud pohyb nepřizpůsobíš, nebo v jaké fázi můžeš očekávat své osobní rekordy. Pochopíš, že pokud uděláš maximálně jeden shyb, tak se pár dní před menstruací a během ní může stát, že neuděláš ani ten jeden. A to není problém, protože víme, že ti za 14 dní zase půjde!


V programu projedeš základní cviky, které by měla ovládat každá zdravá sportovkyně nebo cvičenka, která dorazí do fitka. V minimálně třech a maximálně pěti trénincích týdně projedeš postupně dřep, mrtvý tah, shyb nebo stahování kladky nadhmatem a bench press. A neboj se, při všem ti budu online podporou prostřednictvím společné facebookové skupiny.

Ke všem cvikům najdeš i krátká a výstižná videa s popisem techniky, která jsem vytvořila prvotně za účelem Trénuj podle cyklu. 

...A ŽE JSOU STAŽENÉ PROGRAMY JEDEN JAKO DRUHÝ A NEPŘIZPŮSOBENÉ INDIVIDUÁLNÍM ŽENÁM?

SAMA JSEM TOHO NÁZORU!

Proto jsem program Trénuj podle cyklu vytvořila tak, abys ho mohla aplikovat na sebe, ať už má tvůj cyklus 28 dní nebo 38. 

"Ale vždyť každá stejně zvedáme jiné váhy!"

Proto jsem program vytvořila i takovou formou, ve které se nejdřív otestuješ a následně zadáš výsledky do tabulky, která už tréninkové váhy přepočítá přímo pro tebe! Tvým úkolem už bude pouze zaokrouhlit na nejbližší aplikovatelnou váhu u tebe ve fitku. Může se totiž stát, že ti program vypočítá na dřep 56,8 kg. To na kotoučcích těžko naložíš. Věřím ale, že všechny chápeme, že blíž je tomu 57,5 kg, a ne 55 kg. :)

Pokud máš stále nějaké dotazy nebo tě přímo zajímá, co dalšího v programu najdeš nebo jaká je jeho podoba, neváhej mrknout na video, které jsem pro tebe vytvořila, nebo STÁHNOUT KRÁTKOU UKÁZKU Z PROGRAMU, KTERÁ JE ZDARMA!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vaše recenze

Nikdy jsem nebyla typ, co by chodil do fitka a zvedal váhy, natožto dělat mrtvé tahy nebo dřepy s osou. Jelikož jsem to ale chtěla vždycky vyzkoušet, tak jsem vyuzila nabidky Evci na sestavený trénink. V té době jsem se zajímala i o ženský cyklus, abych víc pochopila tělo, kdy energii má a nemá, kdy má týden, že srším nápady a chci být společenská a kdy zas bych nejradši byla zavřená doma a nikoho nepotkala. Obě věci - silový trénink a ženský cyklus pokrývá právě program Trénuj podle cyklu, který Evča rozjíždí. Vyzkoušela jsem si 4 měsíce a světě div se, já u toho vydržela. Fakt poctivě jsem jela tréninky (až na minimální odchylky) a navíc jsem překonala svoji komfortní zónu tím, že chodím do fitka sama a nezajímají mně vůbec okolní lidi, jedu si tu svou (a to je pro mě velký úspěch, ze začátku jsem vždy přemlouvala přítele, aby šel se mnou a jel se mnou i můj trénink:-D)). A co víc, fakt mně to chytlo a začalo bavit. Nikdy jsem ve finále takhle dlouho u ničeho nevydržela. Počet a intenzita tréninků je postavena právě dle fáze, ve které se nacházím a po prvním měsíci jsem fakt věděla, že mně to sedlo. Dřív jsem jela posilování, HIIT až do "krve", kdy jsem potřebovala, aby ze mě "třískal" pot, ale teď už ne. Neříkám, že se k tomu někdy nevrátím, ale teď jsem se našla v tomto. Žádné tréninky každý den, sama jsem si tréninky poskládala do týdne, kdy jsem mohla a tím, že jsem měla předem dané cviky, kolik čeho, tak to pak v tom fitku odsýpá. Tím, že Evča má každý cvik natočený, jak se správně dělá, tak vždy když jsem si ve fitku chtěla oživit, jestli to dělám dobře, tak jsem se podívala na video nebo jsem se rovnou natočila a poslala video Evče, jestli to dělám správně (jely jsme online, jelikož já Hradec a Evča Třinec). Radši jsem cviky konzultovala, přeci jenom jsem v tom byla nezkušená a nechtěla jsem, aby mě ze cviků bolela nežádaná místa na těle a na tom si i Evča zakládá. Hlavně provést cvik správně a nezvedat nesmyslné váhy na úkor těla. Za ty 4 měsíce jsem se opravdu zpevnila, největší radost mám z hýždí a zad, jelikož každý den prosedím u pc x hodin. Pokud ti není lhostejný tvůj cyklus a už máš dost tréninku bez cílů, kdy nerespektuješ své tělo, tak za mě je program Trénuj podle cyklu přesně pro tebe!

@mariiihor

Training & Development Specialist, ČSOB

Evu jsem oslovila jako pokročilá v silovém tréninku. Měla jsem ale problém s dřepem, kde jsem se nemohla dostat nad 55 kg a u benchpressu jsem si nebyla jistá technikou a také jsem se chtěla naučit shyb.
Eva byla ze začátku moc příjemná a hned si mě otestovala, aby mi uzpůsobila tréninkový plán. Tenhle profesionální přístup se mi zalíbil a já věděla, že si u Evy koupím další tréninky.
Po měsíci mi Eva nabídla program Trénuj podle cyklu, a tak jsem ho začala testovat.
Výsledky byly skvělé. Při dalším testováni se maximálky krásné zvedly a shyb byl také na dobré cestě. Mimo to jsem se začala zajímat o svůj menstruační cyklus, začala měřit bazální teplotu a sledovat cervikální hlen.
Trénuj podle cyklu je za mě úžasný tréninkový plán, který bere v potaz odlišnosti ženy a skvěle s nimi pracuje a tím přináší kýžené výsledky. Kdybych si mohla vybrat znovu, tak do toho jdu, protože mi to nepřineslo jen výsledky ve fitku, ale poznání své cykličnosti i mimo fitko.

@karolinaa.szz

Studentka - Nutriční terapie

Tady bude brzy i Tvá recenze!

Jméno Příjmení

Jméno firmy